Një i vdekur dhe tri raste pozitive me COVID-19 në Kosovë

Një i vdekur dhe tri raste pozitive me COVID-19 në Kosovë

Një person ka vdekur si pasojë e infektimit me Coronavirus janë 24 orëve të fundit në Kosovë, ndërsa janë konfirmuar tri raste të reja të infektimit.

Gjatë kësaj periudhe janë testuar një mijë e 298.

Janë shëruar 20 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 157.225.

Në total numri i rasteve aktive është 438./Insajderi.com