Një person gjendet pa shenja jete në Prizren

Një person gjendet pa shenja jete në Prizren

Një person është gjetur pa shenja jete gjatë pasdites së djeshme në Prizren, njofton Insajderi.

Kështu është bërë e ditur në raportin 24-orësh të Policisë, ku thuhet se njësitë policore dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes ku edhe është konstatuar vdekja e viktimës.

Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

“Prizren 08.07.2021 – 14:44. Është raportuar se në fshat është gjetur pa shenja jete viktima mashkull kosovar. Njësit përkatëse policore dhe ekipi mjekësor kanë dalur në  vendin ngjarjes ku dhe është konstatuar vdekja  e viktimës. Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në njoftimin e Policisë. /Insajderi.com