Një punëtor bie nga ndërtesa

Një punëtor bie nga ndërtesa

Një person i moshës 44 vjeçare ka rënë nga një ndërtesë teksa punonte me çka mori lëndime trupore.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Sylejman Vuçitërna”, Prishtinë.

Lajmin për Gazetën Online Insajderi e konfirmoi zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Agron Borovci.

“I njëjti është dërguar në QKUK për trajtimin e nevojshëm mjekësor”, tha Borovci.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”. /Insajderi.com