Nuk i respekton urdhëratë e Policisë, ikë me veturë dhe shkakton aksident

Policia e Kosovës ka raportuar se ka arrestuar një person pasi ka ikur nga ta dhe ka shkaktuar aksident.

Nuk i respekton urdhëratë e Policisë, ikë me veturë dhe shkakton aksident

Të mërkurën në Prishtinë është arrestuar një person pasi që i njëjti duke mos i respektuar urdhëratë e zyrtarëve policorë me veturën e tij në ikje, ka shkaktuar aksident trafiku duke e rrezikuar kështu rrezik të përgjithshëm

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje, njofton Policia e Kosovës. /Insajderi.com/