Obiliq: E mitura sulmon një grua

Obiliq: E mitura sulmon një grua

Policia e Kosovës njofton për një rast të sulmit i cili ka ndodhur të enjten, rreth orës 8:45 në Obiliq, përcjell Insajderi.

Raportohet se një e mitur ka sulmuar një grua.

“Viktimës  i është ofruar tretman mjekësor. Ndërsa  e dyshuara e mitur në prezencë të prindit është  intervistuar dhe më pas me vendim të  prokurorit lirohet në  procedurë  të  rregullt”, thuhet në raportin e policisë.

Rasti nën hetime./Insajderi.com