Osmani u uron mirëseardhje mërgatës

Osmani u uron mirëseardhje mërgatës

Presidentja në detyrë, njëherësh kandidatja nga lista e Lëvizjes Vetëvendosje për këtë pozitë, Vjosa Osmani u ka uruar mirëseardhje mërgatës, njofton Insajderi.

Ajo përmes një postimi në Facebook, u tha atyre se kanë qenë do të jenë përherë pjesë e ndryshimit.

“MËRGATË E DASHUR, MIRË SE VINI NË SHTËPI! Keni qenë dhe do të jeni përherë pjesë e ndryshimit. Shihemi të dielën, #KREJTdheDREJT! #Referendum”./Insajderi.com