është plaçkitur n" />

Pamje nga plaçkitja e armatosur në Prishtinë

Pamje nga plaçkitja e armatosur në Prishtinë

Para orë më herët selia e ‘Pro Credit Bank’, në Prishtinë, saktësisht në lagjen Lakrishtë, është plaçkitur nga disa persona të armatosur.

Lajmin ishte konfirmuar edhe nga zëdhënësja e policisë rajonale të Prishtinës, Floria Ahmeti.

Indeksonline ka siguruar videon ku shihen disa persona me maska dhe me kallashnikovë duke kryer vjedhjen në mënyrë spektakolare.

E tëra ka ndodhur në pikë të ditës përderisa personat zyrtarë ishin në vendin e punës.

Me maska e kallashnikov, plaçkitet banka në Prishtinëhttp://m.indeksonline.net/mobile/lajmet/pamje-ekskluzive-momenti-kur-hajnat-me-maska-e-plackisin-mjetin-me-para-ne-prishtine-video-117037/

Posted by IndeksOnline on Thursday, 10 August 2017