Parashikimi i motit për ditën e sotme

Parashikimi i motit për ditën e sotme

Në vendin tonë pritet që sot të karakterizohet mot i vranët dhe me reshje shiu.

Ndryshime pritet të ketë edhe në temperatura. Temperaturat pritet të pësojnë rënie.

Temperaturat minimale pritet të lëvizin nga 6-8 gradë celsius ndërsa ato maksimale pritet të lëvizin nga 14 deri në 18 gradë celcius./Insajderi.com