Parashikimi i motit për javën e ardhshme

Parashikimi i motit për javën e ardhshme

Temperaturat gjatë ditës së diele pritet të sillen prej 17 deri 21 gradë Celcius.

Gjatë tërë ditës pritet të ketë vranësira ndërsa në orën 19 mund të ketë edhe reshje lokale.

I ngjashëm pritet të jetë moti deri të premten e ardhshme.

Ndërsa në fundjavë do të ketë përsëri mot me diell dhe temperatura mbi 20 gradë Celcius.