Pas Durrësit mbytet edhe një turiste në plazhin e Sarandës

Pas Durrësit mbytet edhe një turiste në plazhin e Sarandës

Pas dy personave në Durrës, një i tretë është mbytur në plazhin e Sarandës, pranë vendit të quajtur Kanali i Çukës.

Bëhet fjalë për shtetasen polake me inicialet N.I., trupi i të cilës u nxorr i pajetë nga deti Jon, shkruan Top Channel.

Policia dhe grupi hetimor kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave.