Pas mosmarrëveshjeve në familje llapjani shtënë me armë

Pas mosmarrëveshjeve në familje llapjani shtënë me armë

Kishte mosmarrëveshje në familje më pastaj kapi armën dhe ka shtënë me armë zjarri.

Personi është arrestuar nga Policia e Kosovës, të hënën në Podujevë.

Atij i janë gjetur 16 copë fishekë dhe një predhë e gëzhojë.

Policia në raportin njëzetekatër orësh ka njoftuar se pas intervistimit është dërguar në mbajtje. /Insajderi.com