Pasi u shërua nga COVID-19, Hoti kalon vikendin me familje

Pasi u shërua nga COVID-19, Hoti kalon vikendin me familje

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka kaluar ditën e parë të vikendit në Prevallë bashkë me familjen e tij.

Ai ka postuar një fotografi në Facebook ku shihet me gruan dhe djalin e tij.

“Një ditë me diell në Prevallë”, ka shkruar Hoti.

Kryeministri Hoti është shëruar para disa ditëve nga virusi COVID-19 dhe ka dalë në zyre. /Insajderi.com

Një ditë me diell në Prevallë.

Gepostet von Avdullah Hoti am Samstag, 22. August 2020