PDK konferencë për media

PDK konferencë për media

Partia Demokratike e Kosovës, do të mbajë konferencë për media.

Takimi me mediat është thirrur duke filluar nga ora 13:00, njofton Insajderi.

Nuk dihet se cila do të tema që do të trajtohet.

PDK edhe dje mbajti një konferencë për media dhe kërkoi dorëheqje ministrash. /Insajderi.com