PDK sot në konferencë për media

PDK sot në konferencë për media

Partia Demokratike e Kosovës do të mbajë konferencë për media.

Në njoftimin e partisë thuhet opinionit publik i drejtohen nga ora 14:00.

Nuk dihet se cila do të jetë tema e trajtimit gjatë kësaj konference.

Ky subjekt politik javë më parë votoi ligjin për Rimëkëmbje Ekonomike. Por, ka deklaruar se nuk ka vota “blanco” për projekt-buxhetin dhe postin e presidentit. /Insajderi.com