PDK thërret konferencë për media

PDK thërret konferencë për media

Partia Demokratike e Kosovës, ka thirrur konferencë për media.

Qytetarëve do të iu drejtohen në ora 17:30.

Në kumtesën e kësaj partie opozitare nuk tregohet arsyeja e kësaj konference.

Ky subjekt politik më 3 korrik e mban konventën e partisë ku dhe do të zgjedhet kryetari i ri që do ta drejtojë PDK-në. /Insajderi.com