Për çka u morën vesh në takimin dy orësh Kurti – Mustafa

Për çka u morën vesh në takimin dy orësh Kurti – Mustafa

Edhe pas dy orësh takim, ende nuk ka marrëveshje ndërmjet LDK-së dhe VV-së, shkruan Gazeta Insajderi.

Edhe në takimin e sotëm, sipas informacioneve të para të dy palët janë marrë vesh që nesër të takohen sërish.

Mirëpo, kjo ende nuk është konfirmuar, pasi që, liderët e të dy partive ende nuk kanë dalë para medieve./ Insajderi.com