Për këtë arsyeje Hoti sugjeron që ta vizitoni Pejën

Për këtë arsyeje Hoti sugjeron që ta vizitoni Pejën

Në Pejë është duke u zhvilluar një aktivitet atraksioni ku është lëshuar një balonë gjigante në mënyrë që vizitorët të shohin bukuritë natyrore të këtij qyteti.

Për këtë edhe kryeministri i vendit, Avdullah Hoti, ka sugjeruar që të vizitohet Peja.

“Një arsye më shumë dhe një mundësi më ndryshe me e pa Pejën”, ka shkruar Hoti.

Këto balona do të jenë në dispozicion vetëm në kushte të mira atmosferike. /Insajderi.com

Një arsye më shumë dhe një mundësi më ndryshe me e pa Pejën!#VisitPeja

Gepostet von Avdullah Hoti am Dienstag, 13. Oktober 2020