Përleshje me armë mes disa personave, plagoset 22-vjeçari

Një 22-vjeçar ka mbetur i plagosur gjatë një përplasje me armë në Elbasan.

Ngjarja ka ndodhur gjatë mesnatës, ndërsa i plagosur ka mbetur shtetasi me inicialet K.P.

Nga burimet mësohet se ka pasur shkëmbim zjarri mes dy makinave në lëvizje, shkruan Ora News.

I plagosuri po merr ndihmën mjekësore në spital ndërsa mbeten ende të paqarta shkaqet e konfliktit me armë.

Policia e Elbasanit ka nisur identifikimin dhe pop punon për kapjen e autorëve të plagosjes.