Plagoset një person në Prishtinë

Plagoset një person në Prishtinë

Një person është plagosur me armë zjarri në Prishtinë, derisa ishte duke lëvizur me veturën e tij, njofton Insajderi.

Si pasojë, plumbi e ka goditur në këmbë.

Policia njofton se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Hys Popova”, të martën rreth orës 09:20.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor në Qendrën Klinike dhe Universitare të Kosovës dhe pastaj është liruar.

Nuk raportohet për të arrestuar, ndërsa rasti është duke e hetuar./Insajderi.com