Plagoset një person në Prishtinë

Plagoset një person në Prishtinë

Rreth orës 21:00 në Prishtinë është plagosur një person.

Lajmin për Insajderi-n e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Agron Boroci.

“Menjëherë pas marrjes së këtij informacioni në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitet  e nevojshme policore, të mbështetura edhe nga njësiti rajonal për hetimin e krimeve si dhe njësitë e tjera për ekzaminim të vendngjarjes”.

Personi që u plagos në rrugën ‘UÇK”, është dërguar për tretman mjekësor.

Aktualisht ekipet policore janë duke punuar në identifikimin dhe lokalizimin e vendndodhjes së personave të dyshuar. /Insajderi.com