Plagosje me armë zjarri në Shkodër

Plagosje me armë zjarri në Shkodër

Të shtëna me armë zjarri kanë tronditur Shkodrën këtë mbrëmje, njofton Insajderi.

Ndaj një personi mësohet se është qëlluar me kallashnikov duke e lënë të plagosur.

Ende nuk dihet kush është i plagosuri dhe autori/ët. Motivet e ngjarjes mbeten ende të paqarta.

Burime për mediat raportojnë se ngjarja ka ndodhur në ‘Qafëhardhi’ të Shkodrës.

Mësohet se policia ndodhet në vendngjarje për të zbardhur shkaqet dhe motivet e krimit.

Ende nuk ka një njoftim zyrtar nga uniformat blu për ngjarjen në fjalë./Insajderi.com