Plagosje në zyrën elektorale në Vorë

Plagosje në zyrën elektorale në Vorë

Një 40-vjeçar është plagosur pas një konflikti në një zyrë elektorale në fshatin Bërxullë të Vorës.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:00. Konflikti mes shtetasit A.S., 40 vjeç dhe N.P., 45 vjeç ka degraduar në plagosje me mjete prerëse.

N.P. është shoqëruar në ambientet e komisariatit të Policisë së Vorës.