Polica arreston dy shtetas palestinezë

Polica arreston dy shtetas palestinezë

Policia ka arrestuar dy shtetas palestinezë në Prishtinë.

Ata dyshohet se kanë vjedhur një veturë, njofton Insajderi.

Ngjarja ka ndodhur në orët e para të 14 nëntorit ku dhe Policia gjatë aksionit arriti ta finalizojë kapjen e dy të dyshuarve. /Insajderi.com

VIDEO