Policia e Kosovës shpëton fëmijën 4 vjeçar

Policia e Kosovës shpëton fëmijën 4 vjeçar

Policia e Kosovës ka arritur që të shpëtojë një fëmijë të moshës 4 vjeçare, njofton Insajderi

Rasti ka ndodhur në komunën e Fushë Kosovës, ku i njëjti, mësohet të ketë qenë i vetëm dhe i mbyllur në një banesë.

Pas intervenimit të Policisë së Kosovës fëmija është bashkuar me familjen e tij./Insajderi.com