Policia jep detaje për aksidentin në “Bill Clinton”

Policia jep detaje për aksidentin në “Bill Clinton”

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në sheshin “Bill Clinton” në Prishtinë.

Në Policinë e Kosovës kanë treguar se  në këtë aksident janë përfshirë dy vetura dhe një person është lënduar.

“Është lënduar një person i cili është transferuar në QKUK, për trajtim mjekësor. Aktualisht policia ka nisur një hetim për sqarimin e rrethanave që karakterizojnë këtë aksident”, kanë treguar në polici.

Aksident në Prishtinë