Policia jep detaje për lokalin që u dogj në qendër të Prishtinës

Policia jep detaje për lokalin që u dogj në qendër të Prishtinës

Në mëngjesin e ditës së djeshme një lokal në qendër të Prishtinës, më saktësisht në rrugën “Rexhep Luci”, është rrëmbyer nga zjarri, lidhur me këtë rast Policia e Kosovës ka dhënë disa detaje.

Sipas raportit 24-orësh, policia ka bërë të ditur se nuk asnjë person të lënduar mirëpo vetëm dëme materiale.

Si pasojë e zjarrit për shkaqe të Si pasojë e zjarrit për shkaqe të sigurisë të gjithë banorët e banesave rreth depos janë evakuuar deri sa është fikur zjarri dhe më pas  janë kthyer. /Insajderi.com