Porositi kifle me xhem në një lokal të Prishtinës, i del letër brenda

Porositi kifle me xhem në një lokal të Prishtinës, i del letër brenda

Një gjë sa e pazakontë, aq e gërditshme i ka ndodhur sot një qytetareje të Prishtinës.

Blodina Shehu, një qytetare nga Prishtina sot ka përjetuar një gjë shokuese derisa po hante mëngjesin.

Ajo ka ndarë disa fotografi dhe një video me ndjekësit e saj në Facebook, ku tregon se në çfarë gjëje të neveritshme ka hasur sot.

Gepostet von Blodina S Shehu am Sonntag, 18. August 2019