Prindërit e dërgojnë në spital foshnjën e sëmurë dhe e braktisin

Prindërit e dërgojnë në spital foshnjën e sëmurë dhe e braktisin

Dy prindër kanë dërguar në Spitalin e Pejës foshnjën e tyre e cila ishte në gjendje të rëndë shëndetësore.

Por, janë larguar nga spitali duke e braktisur vajzën..

Foshnja më pastaj është dërguar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës për tretman të mëtutjeshëm mjekësor.

Rasti është duke u hetuar. /Insajderi.com