Prishtinë: Përplaset automjeti i ambulancës me një veturë

Prishtinë: Përplaset automjeti i ambulancës me një veturë

Një aksident ka ndodhur rreth orës 10:30 në rrugën “Agim Ramadani”, Prishtinë – ku ishte përfshirë automjeti ambulancës dhe një veturë e tipit “golf”.

Zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, tha për Insajderi-n se nuk ka persona të lënduar.

“Nuk ka persona të lënduar, përpos dëme materiale”, tha ajo.

Ahmeti shtoi se shoferi i veturës që e shkaktoi aksidentin ka ikur nga vendi i ngjarjes.

Por, Policia i ka të gjitha të dhënat e tij.

Fotografia nga vendi ngjarjes. /Insajderi.com