Profesori i UP-së për Memli Krasniqin: E kam djalin të mençëm dhe zotni

Profesori i UP-së për Memli Krasniqin: E kam djalin të mençëm dhe zotni

Analisti dhe profesori në Universitetin e Prishtinës, Milazim Krasniqi, është shprehur i lumtur sonte që e ka djalin (Memli Krasniqi) zotni, shkruan Gazeta Insajderi.

Ai përmes një fotografie dhe shkrimi në rrjetin social Facebook, ku deputeti nga radhët e PDK-së, Memli Krasniqi është paraqitur në një emision, ka shkruar se është nder për të që e ka djalin e mençur.

“Nder dhe kënaqësi qe e kam djalin te mençëm dhe zotni”, ka shkruar ai./ Insajderi.com