Pronari e rrah punëtoren pasi e akuzoi për vjedhje

Pronari e rrah punëtoren pasi e akuzoi për vjedhje

Një grua ka raportuar në polici së është sulmuar fizikisht nga shefi i saj, pronar i restorantit ku ajo punon si kuzhiniere, njofton Insajderi.

E gjithë ngjarja kishte ndodhur të mërkurën rreth orës 09:15, në Gjakovë.

Siç bën të ditur policia, arsyeja e sulmit ishte akuza që pronari i kishte bërë viktimës për vjedhje brenda restorantit.

“Viktima femre kosovare ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga shefi i saj pronar i restorantit në të cilin ajo punon si kuzhiniere. Arsyeja e sulmit është pasi pronari kishte akuzuar viktimën për vjedhje brenda restorantit. I dyshuari është arrestuar dhe me konsultim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë./Insajderi.com