Qëlloi me armë zjarri 39-vjeçarin, arrestohet djali i ish-deputetit

Plagosje në Tiranë nga djali i ish-deputetit të PD-së

Qëlloi me armë zjarri 39-vjeçarin, arrestohet djali i ish-deputetit

Dy persona kanë mbetur të plagosur gjatë natës në zonën e Bllokut në Tiranë.

Mësohet se një 39-vjeçar i identifikuar si Gazmir Busha është qëlluar me armë zjarri në këmbë gjatë një konflikti të çastit.

Ai është plagosur me sende të forta nga djali ish-deputetit të PD-së, Ndriçim Babasi.

Të dy kanë marr ndihmën e nevojshme mjekësore dhe janë jashtë rrezikut për jetën. /Insajderi.com/