Qeveria mbanë mbledhje nga ora 08:30

Qeveria mbanë mbledhje nga ora 08:30

Qeveria e Kosovës pritet të mbedhë ministrat këtë të hënë, njofton Insajderi.

Siç bëhet e ditur në njoftimin e lëshuar nga Zyra e Kryeministrit, Avdullah Hoti, mbledhja e sotme e ekzekutivit do të fillojë nga ora 08:30.

As për sot nuk janë bërë të ditura pikat e rendit të ditës.

Mirëpo, çfarë dihet është se Hoti gjatë ditës më vonë do të zhvillojë vizita në disa komuna të Rajonit të Dukagjinit, përfshirë Gjakovën dhe Rahovecin. /Insajderi.com