Qytetari që e vë në siklet Albin Kurtin – Përshëndetet me “Parti Enver”

Qytetari që e vë në siklet Albin Kurtin – Përshëndetet me “Parti Enver”

Një qytetar e ka vënë në siklet kreun e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurtin. Ngjarja duket të ketë ndodhur në ambientet e aeroportit.

Në një video që ka siguruar Express, shihet Kurti teksa po ulej ne një kafene dhe një qytetar i cili i afrohet atij dhe i flet më zë të lartë, duke e vënë kështu në siklet Kurtin.

Kurti shihet duke qeshur teksa në një moment e merr telefonin dhe largon shikimin nga ai për disa sekonda, por qytetari vazhdon t’i flasë.

Gjurmët e Albin Kurtit dhe fëmijëria e tij

Gjurmët e Albin Kurtit dhe fëmijëria e tij Rrëfimet ekskluzive të familjarëve dhe të afërmve të Albin Kurtit.Morëm rrugën për të takuar personat që rrëfejnë për herë të parë fëmijërinë e Albin Kurtit, kësaj here nga vendi prej nga e ka prejardhjen ai, në fshatin Sukubinë të Malit të Zi.- Çfarë kishte fiksim Albin Kurti?- Pse e linte në gjysmë lojën me fëmijët e tjerë?- Cili ishte sporti dhe lënda që i pëlqente më së shumti kryeministrit në ardhje?- Pse babai i tij nuk e ndihmonte në detyrat e matematikës?Të gjitha këto do të mund t`i kuptoni në reportazhin e realizuar nga Insajderi në Sukubinë, Katërkollë e Ulqin.

Gepostet von Insajderi am Donnerstag, 31. Oktober 2019