Ramiz Lladrovci thotë se ndodhën tri lajme të mira, i shkruan katër

Ramiz Lladrovci thotë se ndodhën tri lajme të mira, i shkruan katër

Ramiz Lladrovci njoftoi për katër “lajme të mira” përmes profilit të tij në Facebook, por këto lajme ai i numëroi gabimisht.

Para se të njoftonte se cilat janë “lajmet e mira”, Lladrovci tha se bëhet fjalë për tri lajme, por në fakt ato ishin katër.

“Frymë e re në Rajon. Tri lajme të mira, shumë të mira”, shkroi fillimisht Lladrovci në Facebook, raporton Insajderi.

“Ilir Meta, president, Talat Xhaferi, kryetar i Kuvendit në Maqedoni, Tuzi komunë dhe Mali i zi në NATO. Tjerat dihen!? Urime, urime, urime!”, shkroi më tej Lladrovci. /Insajderi.com