Reagimi i pazakontë i anëtares së Kryesisë së LDK-së për fitoren e Ahmetit

Reagimi i pazakontë i anëtares së Kryesisë së LDK-së për fitoren e Ahmetit

Pas fitores së Shpend Ahmetit në Prishtinë, ka ardhur reagimi i parë nga LDK-ja.

Është anëtarja e Kryesisë së LDK-së, Vlora Dumoshi ajo e cila ka raguar pas numërimit të votova me kusht dhe me postë, ku fitues del të jetë kandidati i VV-së, Shpend Ahmeti.

Ajo në një shkrim në Facebook ka kërkuar hapjen e kutive. “Hapni kujtijat”, ka shkruar Dumoshi në Facebook.