Rita Ora shkëlqen në darken e Ralph & Russo

Rita Ora shkëlqen në darken e Ralph & Russo

Ambasadorja kosovare dhe këngëtarja me prejardhje shqipëtare  Rita Ora, në darkën e Ralph & Russo në Paris dukej tejet provokative . Ajo kishte veshurnjë fustan të gjatë të kuq që shfaqnin këmbët e saj teksa ka pozuar për fotografët në Javën e Modës.

25 vjeçarja perveç stilit të veshjes së saj ajo  ka vjedhur edhe vëmendjen e të gjithëve këto ditë, pasi që është raportuar se Rita ka nisur një lidhje me reperin Yoni Laham, që njihet në skenë me emrin Bridge.

rita