Rrahje në Ferizaj, arrestohen tre persona

Rrahje në Ferizaj, arrestohen tre persona

Janë anë arrestuar tre persona të cilët së bashku me një të dyshuar tjetër, kanë sulmuar fizikisht katër persona të tjerë, rasti ka ndodhur në Ferizaj, raporton Policia e Kosovës.

Siç ka bërë të ditur policia, viktimat si pasojë e sulmit kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa tre të dyshuarit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.