Rrahje në Gjakovë, përfshihen gra e burra

 Policia e Kosovës ka arrestuar katër persona në Gjakovë.

Pas një mosmarrëveshje, ka ndodhur një rrahje mës dy meshkuj dhe dy femrave të komunitetit egjiptas.

Pas rrahjes të dyshuarit kanë pranuar tretman mjekësore, njofton Policia.

Me urdhër të prokurorit dy të dyshuarit meshkuj janë dërguar në mbajtje, ndërsa dy të dyshuarat femra janë liruar në procedurë të rregullt.