Rrihen dy persona mes veti deri sa ishin duke i kullotur lopët

Rrihen dy persona mes veti deri sa ishin duke i kullotur lopët

Është arrestuar një person pasi që e kishte sulmuar me një shkop druri një person tjetër deri sa ishin së bashku duke i kullotur bagëtit.

Sipas policisë, zënka ka filluar pas një mosmarrëveshje që e kishin pasur ndërmjet veti, ndërkohë, pas rastit, viktima ka marrë tretman mjekësor dhe është liruar.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit kujdestar, i dyshuari është dërguar në mbajtje për 24 orë./ Insajderi.com