Rrokullisja fatale

Rrokulliset me motoçikletë – mbetet i vdekur

Si pasoj e aksidentit viktima ka pësuar lëndime vdekjeprurëse dhe ka ndërruar jetë.

Rrokulliset me motoçikletë – mbetet i vdekur

Një aksident trafiku me fatalitet ka ndodhur në lagjen Malësia në Kamenicë, dje, rreth orës 14:00, njofton Insajderi.

Një person, që ishte duke drejtuar një motor-katërçikletë, ka humbur kontrollin mbi të dhe ishte rrokullisë në mes të rrugës, thuhet në raportin e policisë.

Si pasoj e aksidentit viktima ka pësuar lëndime vdekjeprurëse dhe ka ndërruar jetë, vdekjen e të cilit e ka konstatuar mjeku.

Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes, ndërsa trupi i pajetë me urdhër të prokurorit është dërguar në IML për obduksion./Insajderi.com