Shakaja e Grenellit me gazetarë pas takimit me LDK-në  

Shakaja e Grenellit me gazetarë pas takimit me LDK-në  

I dërguari i posaçëm i presidentit amerikan, Donald Trump, Richard Grenell, pasi ka dalë nga takimi me Isa Mustafën dhe zyrtarë të tjerë të LDK-së, kë bërë shaka me gazetarët duke thënë se ‘sapo i pa’.

Kështu tha Grenell, pasi gazetarët, natyrisht shkuan nga zyret e Vetëvendosjes te zyret e LDK-së.

“Mendoj se iu pash disa nga ju më herët, apo jo”, thotë Grenell. Momentin mund ta shihni në fillim të videos:

Deklarata pas takimit Mustafa-Grenell

Deklarata pas takimit Mustafa-Grenell

Gepostet von Insajderi am Donnerstag, 23. Januar 2020