Shefi i kabinetit të Veliut: As VV-ja, e as ish-bija jonë nuk e dinë çka po thonë

Shefi i kabinetit të Veliut: As VV-ja, e as ish-bija jonë nuk e dinë çka po thonë

Bajram Gecaj, shefi i kabinetit të ministrit të Punëve të Brendshme, Agim Veliu, ka komentuar deklaratat e emisarit amerikan për dialogun, Richard Grenell, drejtuar Albin Kurtit dhe Vjosa Osmanit

Gecaj ka përmendur edhe Asociacionin e Komunave me Shumicë Serbe, ai tha se VV-se i duhen 2/3 e votave për ta zhbërjen e tij.

Gecaj, Osmanit, i është referuar “si bija jonë”, duke thënë rreth saj se “nuk e dinë çfarë thotë”.

“Përgjigja e shkurtë në pyetjen tuaj se “A po dinë çfarë po thonë?!”, është një JO e madhe … ndërsa, ish-bija jonë nuk u lëshon udhë këtyre aspak!”, ka shkruar ai. /Insajderi.com

I nderuar Kryetar Isa Mustafa, fatkeqësisht për skenën tonë politike por edhe për vendin, LVV mbetet një subjekt politik…

Gepostet von Bajram Gecaj am Samstag, 12. September 2020