Shkoi në shkollë dhe nuk u kthye më, babai e raporton në polici vajzën e mitur

Shkoi në shkollë dhe nuk u kthye më, babai e raporton në polici vajzën e mitur

Një e mitur nga fshati Hajvali e Prishtinës është zhdukur të premten, njofton Insajderi.

Rastin në polici e ka paraqitur babai i saj.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se  vajza e tij e mitur, pasi ka dalë nga shkolla nuk është kthyer në shtëpi dhe nuk dihet vend-ndodhje e saj”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Njësitet policore janë duke e hetuar rastin./Insajderi.com