I shmanget këmbësores, përfundon në shkallët e një dyqani

I shmanget këmbësores, përfundon në shkallët e një dyqani

Ka qenë pothuajse fatale lëvizja që ka bërë një makinë në rrugën e Durrësit, në kryeqytetin shqiptar, Tiranë.

Mësohet se automjeti është munduar të shmangë një këmbësore dhe për këtë arsye ka dalë nga rruga duke përfunduar në shkallët e një dyqani.

Fatmirësisht, nga ky aksident nuk ka pasur të lënduar, vetëm dëme materiale.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.