Shqipëri: Tre të vdekur dhe 124 raste të reja me COVID-19

Shqipëri: Tre të vdekur dhe 124 raste të reja me COVID-19

124 raste të reja me COVID-19 janë shënuar në Shqipëri në 24 orët e fundit.

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se kanë vdekur edhe tre pacientë të tjerë.

Ndërsa raportohet edhe për 70 të shëruar.

Raste aktive me virus në Shqipëri janë 5363./Insajderi.com