Shtatë të vdekur dhe 275 raste me COVID-19 në Mal të Zi

Shtatë të vdekur dhe 275 raste me COVID-19  në Mal të Zi

Shtatë persona kanë vdekur dhe 275 raste të reja me COVID-19 janë konfirmuar në 24 orët e fundit në Mal të Zi, njofton Insajderi.

Këto shifra kanë dalë nga 734 mostra të marra nga Instituti i Shëndetit Publik./Insajderi.com