Shtyhet për të martën seanca për pandeminë

Shtyhet për të martën seanca për pandeminë

Seanca plenare e Kuvendit të Kosovës e cila është mbajtur sot lidhur me pandeminë, është shtyrë për të martën e 27 prillit, njofton Insajderi.

Vazhdimi i kësaj seance do të fillojë nesër në orën 15:00.

Kështu ka bërë të ditur nënkryetarja e Kuvendit të Kosovës, Saranda Bogujevci.

Ajo ka thënë se për fjalë janë të paraqitur edhe shumë deputetë dhe duke ditur se ka persona nga administrata dhe deputet që agjërojnë ka vendosur që ta shtyjë këtë seancë. /Insajderi.com