Si ndodhi atentati ndaj të sapoliruarit nga burgu dhe të riut

Si ndodhi atentati ndaj të sapoliruarit nga burgu dhe të riut

Policia e Vlorës ka reaguar për ngjarjen e rëndë të ndodhur këtë mbrëmje, ku u plagosën me armë zjarri dy persona.

Policia sqaron se ngjarja ka ndodhur në një lokal, pas një konflikti të çastit, ku të plagosur kanë mbetur Roland Çepaj, 27-vjeç dhe Nikollaq Çepaj (Taullaraj) rreth 36-vjeç, i cili kishte vetëm tre ditë që kishte dalë nga burgu.

Lexo edhe: 

Të shtëna me armë zjarri, dy persona mbesin të plagosur

Kush janë dy të plagosurit, të sapoliruarit nga burgu i bëjnë atentat