“Simboli i unitetit”, ngjitet bjeshkëve me anëtarin e kryesisë së PDK-së në kohë krize politike

“Simboli i unitetit”, ngjitet bjeshkëve me anëtarin e kryesisë së PDK-së në kohë krize politike

Deputeti i PDK-së Enver Hoxhaj dhe Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, kanë kaluar një ditë në malet e Sharrit.

Hoxhaj këtë e ka bërë të ditur përmes rrrjetit social ku shkruar se po e shijojnë pranverën, shkruan Insajderi.

“Me Presidentin e Kosovës, Hashim Thaçin, sot shijuam pranverën magjepsëse në malet e Sharrit. Miqësia e vërtetë, distanca e duhur”, ka shkruar Hoxhaj.